Akmens virtuves virsmas

Akmens virtuves virsmas ne vien izskatīties skaisti un gaumīgi, bet arī lieliski kalpos virtuvēs pat ar lielu noslodzi. Jaunākas tehnoloģijas un liela pieredze ļaus kvalitatīvi realizēt ieceres un neliks vilties pat visprasīgākajam saimniekam. Plaša materiālu izvēle visām gaumēm un dizainiem dažādās cenu kategorijās.

Virtuves virsmas izgatavojam no cietiem un izturīgiem materiāliem, kas neskrāpējas, neko neuzsūc, naimaina krāsu, ir viegli kopjami un nezaudē savu sākotnējo skaistumu. Akmens dizains sortimentā ir vadošie kvarca un keramikas ražotāji- Technistone, Silestone un Caesarstone, keramika no Dekton, Marazzi, SapianStone un Neolith,  kā arī dabīgais akmens (granīts, marmors un kvarcīts) no dažādām pasaules valstīm, kopā vairāki simti dekori katrai gaumei. 

 

 

 

 

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos. Rasējumi ražošanai tiek sagatavoti digitāli un elektroniski sūtīti ražošanai

 

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith, Marazzi) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

Latvijā pārstāvam Baltija un Skandināvijā lielāko akmens apstrādes uzņēmumu Nerostein AS. Ražotne ir ~4300m2 plātībā un virsmu izgatavošanai tiek izmantotas 12CNC , 2 waterjet un 3 malu apstrādes iekārtas, kas ļauj kvalitatīvi un ātros termiņos izpildīt jebkuru pasūtījumu.
Pašlaik nedēļā tiek izgatavotas ap 300 galda virsmas.

Montāža

Virsmu montāžu veic pieredzējuši meistari, izmantojot jaunāko tehanloģiju hermētiķus un ražotāju rekomendācijas

8 + 15 =

Green solutions Sia