Bāra letes

Bāra letes no akmens gan virtuvēs, gan restorānos, bāros un kafejnīcās. Granīta, kvarca un keramikas materiāli letēm ir ideāls risinājums, jo materiāli neskrāpējas, nebaidās no straujām temperatūras maiņām, neko neuzsūc, ir antibakteriāls, viegli kopjams un nezaudē savu sākotnējo skaistumu. 

 

Bāra letes- funkcionālas salas

Salas, kas kalpo kā letes, pie kuras var ērti sēdēt. Ērts, funkcionāls un dizainiski estētisks risinājums 

Bāra letes sabiedriskām telpām

Akmens letes bāriem, kafejnīcām, bāriem un restorāniem. Akmens letes viesnīcu, biroju un citu sabiedrisko telpu reģistratūrām. Estētisks un praktisks risinājums virsmām ar lielu noslodzi. 

Bāra letes vairākos līmeņos

Virtuves bāra letes vairākos līmeņos estētiski atdalīs virtuves zonu no ēdamzonas, pie kam akmens ar savām teicamajām tehniskajām īpašībām būs funkcionāls un viegli kopjams. 

Bāra letes kā turpinājums virsmai

Akmens bāra letes kā turpinājums virtuves virsmām, kas estētiski noslēdzas ar akmens paneli, kāju līdz grīdai. 

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos. Rasējumi ražošanai tiek sagatavoti digitāli un elektroniski sūtīti ražošanai

 

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith, Marazzi) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

Latvijā pārstāvam Baltija un Skandināvijā lielāko akmens apstrādes uzņēmumu Nerostein AS. Ražotne ir ~4300m2 plātībā un virsmu izgatavošanai tiek izmantotas 12CNC , 2 waterjet un 3 malu apstrādes iekārtas, kas ļauj kvalitatīvi un ātros termiņos izpildīt jebkuru pasūtījumu.
Pašlaik nedēļā tiek izgatavotas ap 300 galda virsmas.

Montāža

Virsmu montāžu veic pieredzējuši meistari, izmantojot jaunāko tehanloģiju hermētiķus un ražotāju rekomendācijas

10 + 4 =

Green solutions Sia