Kvarca paraugiSākot ar šo gadu esam papildinājuši sortimentu un piedāvājam izvēlēties virsmas arī no kvarca. Kvarcs ir mākslīgais akmens, kura sastāvā ir 93% kvarca kristāli un saistvielas. Kvarca lielākie plusi ir tā cietība, plašais krāsu klāsts un kvarca vieglā kopšana. Kvarcu ir grūti saskrāpēt, tas ir ļoti ciets un izturīgs materiāls. Krāsas ir sākot no pilnīgi balta, līdz melnam, kā arī dažādas košas krāsas un kvarcs ar spīdumiem, kas interesanti izskatās dažādos apgaismojumos. Kvarcs ir bez porām un tas neabsorbē nekādus šķidrumus, līdz ar to higiēnisks un viegli kopjams. Kvarca lokšņu biezums ir 12mm, 20mm un 30mm, ja esat iecerējuši masīvākas, biezākas virsmas, kvarcs tiek „pabiezināts” nepieciešamajā biezumā. Kvarca toņus varat apskatīt galerijā , vai atbraucot pie mums uz biroju Rīgā.

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos. Rasējumi ražošanai tiek sagatavoti digitāli un elektroniski sūtīti ražošanai

 

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith, Marazzi) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

Latvijā pārstāvam Baltija un Skandināvijā lielāko akmens apstrādes uzņēmumu Nerostein AS. Ražotne ir ~4300m2 plātībā un virsmu izgatavošanai tiek izmantotas 12CNC , 2 waterjet un 3 malu apstrādes iekārtas, kas ļauj kvalitatīvi un ātros termiņos izpildīt jebkuru pasūtījumu.
Pašlaik nedēļā tiek izgatavotas ap 300 galda virsmas.

Montāža

Virsmu montāžu veic pieredzējuši meistari, izmantojot jaunāko tehanloģiju hermētiķus un ražotāju rekomendācijas