Cik maksā akmens virsmas?

Cik maksā akmens virsmas?

Cik maksā akmens virsmas ir ir tikpat grūti atbildēt kā piemēram, cik maksā automašīna. Lai varētu pateikt aptuvenās izmaksas, jāprecizē vairāki jautājumi.

Virsmu cenas tiek rēķinātas pēc projekta un izmaksas sastāda akmens, akmens apstrāde, uzmērīšana, piegāde un montāža. Tādēļ nevaram precīzi pateikt izmaksas neredzot projektu, atkarībā no projekta apjoma, izvēlētā akmens,  plānotās apstrādes un virsmas biezuma, cenas var ļoti variēt.

Akmens materiālu cenu mājas lapā nenorādām, jo dažādi ražotāji dažādi rēķina materiālu izmaksas un tas var radīt pārpratumus, piemēram cenas var tik rēķinātas par detaļu, tai skaitā atgriezumi, vai arī cenas var tikt rēķinātas par detaļu un atgriezumi tiek skaitīti klāt, vai arī pēc loksnes lieluma- izzāģējot detaļu, cik daudz materiāla faktiski paliek atgriezumos.

Parasti Akmens Dizains meistari veic virsmas uzmērīšanu uz vietas objektā, kā arī piegādi un virsmas montāžu. Bet ir arī daudzi projekti ārpus Latvijas, kur tikai izgatavojam akmens virsmas pēc izmēriem, sapakojam un sagatavojam drošai transportēšanai. Ja mūsu meistaru darbs virsmas uzmērīšanai un montāžai nav nepieciešams, tad izmaksas būs ievērojami mazākas.

Lai saņemtu precīzu cenu aprēķinu Jūsu virsmai, būs nepieciešams zināt virsmas izmērus, kuras malas ir redzamas- kuras malas ir jāapstrādā, plīts uz izlietnes stiprināšanas veids- no augšas uzliekama, integrēta virsmā vai pabūvējama (izlietnēm) un objekta atrašanās vieta, uz kuru pilsētu mūs meistariem būs jābrauc uz uzmērīšanu un montāžu. Ja uzmērīšana un montāža nav nepieciešama, tad vajadzētu to norādīt. Kā arī norādīt vēlamo akmens materiālu.

Cenas tiek precizētas pēc uzmērīšanas uz vietas objektā, jo nereti mainās apjoms, izvēlēts cits akmens, ka arī precizētas citas nianses, kas ietekmē akmens virsmu cenu

Varat gan elektroniski nosūtīt visu informāciju, gan pazvanīt un mutiski pateikt to, darba dienas laikā sniegsim Jums cenu piedāvājumu.

Kanelūras jeb ūdens noteces rievas

Kanelūras jeb ūdens noteces rievas

sample drainer CopyĒrtākai dzīvei akmens virsmās pie izlietnes var iestrādāt ūdens noteces rievas un drenāžas plakni, lai noskalojot traukus, tos var nolikt pie izlietnes un žūstot ūdens satecētu izlietnē. Gropes tiek taisītas vienā vai otrā pusē izlietnei, parasti 5 gropes ap ~400mm garumā ar vai bez padziļinājuma. Būtiski, lai ūdens rievas un drenāžas padziļinājums būtu leņķī uz izlietni, lai tas pildītu savu funkciju un ūdens notecētu.

Izfrēzēt kvalitatīvas un funkcionālas ūdens noteces rievas un drenāžas padziļinājumu ir tehniski sarežģīts process, kas tiek veikts ar atbilstošām iekārtām. Svarīgi, lai padziļinājums un gropes pilnītu savu funkciju, nevis būtu kā dekoratīvs elements, kur uzkrājas ūdens.