Kvarcs

Silestone blanzo zeus extremeMākslīgais akmens- kvarcs ir kompozītmateriāls, kurš sastāv no vismaz 93% dabīgā kvarca un saistvielas. Higiēnisks, ciets, karstumizturīgs materiāls ar plašu toņu klāstu, sākot no pilnīgi balta līdz dažādiem sintētiskiem toņiem. Kvarcs tiek izmantots dažādu virsmu- gan galda virsmu, gan grīdu un pakāpieni izgatavošanai, kā arī dažādu vertikālu virsmu apdarei. Kvarcs ir īpaši piemērots virtuves darba virsmām, kur ir saskare ar dažādām agresīvām vielām un nepieciešamība pēc grūti sabojājama materiāla. Atšķirībā no cietiem mākslīgajiem akmeņiem, kas plašā klāstā pieejami, kvarcs ir ciets, grūti sabojājams materiāls.

– higiēnisks materiāls bez porām, neabsorbē ne skābes, ne taukus
– ciets un izturīgs, līdzīgi kā granīts
– karstumizturīgs, var likt karstus priekšmetus uz virsmas, nebaidoties to sabojāt
– plašs toņu klāsts, tais skaitā baltie toņi.
– sastāv no vismaz 93% dabīgiem komponentiem, kvarca kristāliem un saistvielām

Vairāk dekoru ražotāju mājas lapā: Silestone, Technistone, Ceaserstone

alpina white

alpina white

Vienna

Vienna

Zenith

Zenith

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam pasaulē precīzāko virsmu digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos, netiek izmantoti kartona šabloni.

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

No vietējiem ražotājiem atšķiramies ar to, ka rasējumi tiek sagatavoti StonePro specializētā programmā un elektroniski sūtīti uz rūpnīcu. Virsmas tiek ražotas ārpus Latvijas vienā no vadošajām Eiropas rūpnīcām. Rezultāts ir atšķirīga precizitāte un apstrādes kvalitāte, plašs materiālu sortiments un ātri termiņi

Montāža

Ar katru dienu kļūstam arvien zinošāki un pieredzējušāki, lai sniegtu Jums labāko rezultātu.

10 + 1 =

Green solutions Sia