Virtuves galda virsmas

Granīts

Granīts ir akmens, ko raksturo klasisks un neatkārtojams dabas veidotu akmens toņu un stuktūras skaistums, izcila cietība un izturība pret skrāpējumiem, skābēm un karstumu. Tas ir viens no cietākajiem un izturīgākajiem materiāliem, viegli uzturams un kopjams.

Keramika

Inovatīvs un pasaulē plaši pazīstams un iecienīts materiāls ar īpaši izcilām un unikālām tehniskām priekšrocībām būs lieliska izvēlē virtuves virsmām.

Kvarcs

Mākslīgais akmens- kvarcs ir kompozītmateriāls, kurš sastāv no vismaz 93% dabīgā kvarca un saistvielas. Higiēnisks, ciets, karstumizturīgs materiāls ar plašu toņu klāstu, sākot no pilnīgi balta līdz dažādiem sintētiskiem toņiem.

Marmors

Marmors ir metamorfais iezis, kas radies, kaļķakmenim vai dolomītam pārkristalizējoties. Marmoru raksturo brīnišķīgi un vienreizēji dabas veidoti materiāla toņi un struktūra. Sava skaistuma un elegances dēļ marmors ir populārs akmens veids dažādiem interjera un eksterjera pielietojumiem.

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam pasaulē precīzāko virsmu digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos, netiek izmantoti kartona šabloni.

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

Latvijā pārstāvam Baltija un Skandināvijā lielāko akmens apstrādes uzņēmumu Nerostein AS. Vairāk ka 4000m2 lielā platībā galda virsmu izgatavošanai tiek izmantotas 11CNC , 2 waterjet un 3 malu apstrādes iekārtas, kas ļauj kvalitatīvi un ātros termiņos izpildīt jebkuru Jūsu pasūtījumu.

Pašlaik nedēļā tiek izgatavotas ~ 250 galda virsmas. 

Montāža

Ar katru dienu kļūstam arvien zinošāki un pieredzējušāki, lai sniegtu Jums labāko rezultātu.

6 + 4 =

Green solutions Sia