Virtuves galda virsmas

Granīts

Granīts ir akmens, ko raksturo klasisks un neatkārtojams dabas veidotu akmens toņu un stuktūras skaistums, izcila cietība un izturība pret skrāpējumiem, skābēm un karstumu. Tas ir viens no cietākajiem un izturīgākajiem materiāliem, viegli uzturams un kopjams.

Keramika

Inovatīvs un pasaulē plaši pazīstams un iecienīts materiāls ar īpaši izcilām un unikālām tehniskām priekšrocībām būs lieliska izvēlē virtuves virsmām.

Kvarcs

Mākslīgais akmens- kvarcs ir kompozītmateriāls, kurš sastāv no vismaz 93% dabīgā kvarca un saistvielas. Higiēnisks, ciets, karstumizturīgs materiāls ar plašu toņu klāstu, sākot no pilnīgi balta līdz dažādiem sintētiskiem toņiem.

Marmors

Marmors ir metamorfais iezis, kas radies, kaļķakmenim vai dolomītam pārkristalizējoties. Marmoru raksturo brīnišķīgi un vienreizēji dabas veidoti materiāla toņi un struktūra. Sava skaistuma un elegances dēļ marmors ir populārs akmens veids dažādiem interjera un eksterjera pielietojumiem.

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam pasaulē precīzāko virsmu digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos, netiek izmantoti kartona šabloni.

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

No vietējiem ražotājiem atšķiramies ar to, ka rasējumi tiek sagatavoti StonePro specializētā programmā un elektroniski sūtīti uz rūpnīcu. Virsmas tiek ražotas ārpus Latvijas vienā no vadošajām Eiropas rūpnīcām. Rezultāts ir atšķirīga precizitāte un apstrādes kvalitāte, plašs materiālu sortiments un ātri termiņi

Montāža

Ar katru dienu kļūstam arvien zinošāki un pieredzējušāki, lai sniegtu Jums labāko rezultātu.

1 + 6 =

Green solutions Sia