Papildinam savu sortimentu ar Silestone kvarca materiāliem. Silestone ir lielākais un atpazīstamākais kvarca virsmu ražotājs, kas piedāvā augstākās kvalitātes kvarca materiālus.

Silestone virsmas sastāv no 94% kvarca, kas nodrošina materiāla cietību. Silestone kavrcs ir vienīgais kvarca materiāls ar antibakteriālām īpašībām. Silestone ir lieliska izvēle virtuves virsmām, vannasistabām, kā arī grīdu un sienu apdarei. Silestone materiāli būs labs un pārdomāts ieguldījums.

Silestone materiālu paraugus varat aplūkot mūsu mājas lapā, kā arī atbraucot pie mums ciemos.

[nggallery id=46]

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam pasaulē precīzāko virsmu digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos, netiek izmantoti kartona šabloni.

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

Latvijā pārstāvam Baltija un Skandināvijā lielāko akmens apstrādes uzņēmumu Nerostein AS. Vairāk ka 4000m2 lielā platībā galda virsmu izgatavošanai tiek izmantotas 11CNC , 2 waterjet un 3 malu apstrādes iekārtas, kas ļauj kvalitatīvi un ātros termiņos izpildīt jebkuru Jūsu pasūtījumu.

Pašlaik nedēļā tiek izgatavotas ~ 250 galda virsmas. 

Montāža

Ar katru dienu kļūstam arvien zinošāki un pieredzējušāki, lai sniegtu Jums labāko rezultātu.