Dekoartīvie akmeņi balti, nepulētiBalti akmentiņi, izmēros 1- 2cm būs lielisks akcents gan interjerā, gan dārzā, kā arī šie neliela izmēra olīši var noderēt floristikā. Akmentiņi ir nepulēti, sniegbaltā krāsā un akmenī ir „vizli”, kas gaismā skaisti spīdēs. Olīši ir no balta marmora „White Thasos”. Olīšu izgatavošanai ir divi cikli, pirmais cikls ietver marmora sadalīšanu mazākos izmēros, kas tiek veikta ar speciālām iekārtām. Otrais cikls ir akmeņu noapaļošana speciālās iekārtās, lai no akmeņi būtu olīšu formā. Pēc tam, ar speciālu iekārtu, olīši tiek sašķiroti pa frakcijām.

Olīši ir sapakoti plastmasa maisos pa 20kg maisā, apskatīt un iegādāties varat pie mums Rīgā, Baltā ielā 3/9 darba laikā, vai arī pie mūsu sadarbības partneriem.

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam pasaulē precīzāko virsmu digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos, netiek izmantoti kartona šabloni.

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

Latvijā pārstāvam Baltija un Skandināvijā lielāko akmens apstrādes uzņēmumu Nerostein AS. Vairāk ka 4000m2 lielā platībā galda virsmu izgatavošanai tiek izmantotas 11CNC , 2 waterjet un 3 malu apstrādes iekārtas, kas ļauj kvalitatīvi un ātros termiņos izpildīt jebkuru Jūsu pasūtījumu.

Pašlaik nedēļā tiek izgatavotas ~ 250 galda virsmas. 

Montāža

Ar katru dienu kļūstam arvien zinošāki un pieredzējušāki, lai sniegtu Jums labāko rezultātu.