Kvarcs

Priekšrocības– ciets un izturīgs materiāls bez porām, pieejams ļoti plašs toņu klāsts, pieejams gan ar pulētu, spīdīgu virsmu, gan matētu virsmu. Pieejamas arī izlietnes no kvarcs.
Trūkumi– nav UV noturīgs, nav augsta karstum noturība
Piemērots– virtuvēm, vannas istabām

Keramika

Priekšrocības– viscietākais materiāls, praktiski nav iespējams saskrāpēt, karstumizturīgs, ļoti plašs toņu piedāvājums gan ar pulētām, spīdīgām virsmām, gan matētām virsmām ar faktūru.
Trūkumi– salīdzinoši trausls materiāls
Piemērots– virtuvēm, vannas istabām un āra virsmām

Keramika Dekton

Dekton ir Spāņu ražotāja Cosentino materiāls. Izstrādes procesā tiek izmantoti stikla, keramikas un kvarca izejmateriāli, kas tiek sakausēti lielā karstumā un saspiesti zem milzīgas preses. Dekton tiek izgatavots ļoti līdzīgi kā veidojās dabīgie akmeņi, tiki ievērojami ātrākā laikā.

Keramika Marazzi

Marazzi ir Itāļu keramikas ražotājs, atpazīstamākais keramikas flīžu zīmols, kas piedāvā arī keramikas loksnes galda virsmu izgatavošanai.

Granīts

Priekšrocības– ciets un ļoti izturīgs, karstumizturīgs un noturīgs pret straujām temperatūras maiņām, 100% dabīgs materiāls ar neatkārtojamu dzīslojumu un skaistiem toņiem. Pieejams gan ar spīdīgu, pulētu virmu, gan ar matētu virsmu ar faktūru.
Trūkumi– gaišie toņi ir poraini un absorbē šķidrumus. Nav pieejami balti, tīri toņi
Piemērots– virtuvēm, vannas istabām, āra virsām

Granīts ir dabīgs materiāls, kas no karjerām klintīs tiek izzāģēts milzīgos blokos, sazāģēts loksnēs un nopulēta, vai nomatēta virsma, 100% dabīgs materiāls.

Sensa Granīts

Sensa granīts ir ražotāja Cosentīno īpaši rūpīgi atlasīta dabīgo akmeņu kolekcija. Dabīgie akmeņi tiek apstrādāti ar inovatīvām tehnoloģijām, kā rezultātā pat baltie granīti ir pasargāti no traipu veidošanās.

Marmors

Priekšrocības– ļoti dekoratīvs materiāls, skaiti toņi un neatkārtojams dzīslojums
Trūkumi– ļoti porains un absorbējošs materiāls, mīksts un viegli saskrāpējams materiāls, toņu un dzīslu dažādība tā paša materiāla dažādām loksnēm.
Piemērots– vannas istabām

Marmors ir dabīgs materiāls ar neatkārtojamiem toņiem un rakstu, bet mīksts un porains, nav piemērots virtuves virsmām

4 + 8 =

Green solutions Sia