Meklējot informāciju internetā, var „uzzināt” arī nepatiesu informāciju, kas neatbilst patiesībai. Jābūt vērīgam un pašam jāpārliecinās par informācijas patiesumu. Paeksperimentējat un pārliecinaties par materiāla atbilstību Jums nepieciešamajam.

Mākslīgais akmens un mākslīgā akmens virsmas- būtiski atšķirīgi materiāli tiek saukti par mākslīgo akmeni. Pie kam tiek norādīta neprecīza informācija par materiāla īpašībām.

Latvijā plaši pazīstami Mākslīgie akmeņi ir dažādi sakausējumi, kuru sastāvā akmens nemaz nav un ir grūti pateikt, kādēļ šie materiāli tiek dēvēti par mākslīgajiem akmeņiem. Lielākais pluss šiem materiāliem (granitops, corians u.c. sakausējumi) ir tas, ka virsmas var izliet dažādās konfigurācijās un bez redzamām šuvēm.

Visi šie kompozītmateriāli/ sakausējumi ir mīksti, tie deformējas temperatūras ietekmē. Tādēļ no šādiem materiāliem var izliet, piemēram, izlietnes vienlaidus ar virsmu. Šādas virsmas nav izturīgas pret tehniskiem bojājumiem, ir salīdzinoši mīkstas un viegli saskrāpējamas. Materiāls nav karstumizturīgas, nedrīkst uz šādām virsmām likt karstus priekšmetus un mākslīgā akmens izlietnēs nedrīkst liet karstus šķidrumus- tādā veidā šīs virsmas tiek neatgriezeniski sabojātas.

Lai gan sabojāt var praktiski visu, bet salīdzinot ar kompozītmateriālu/ sakausējumu virsmām, granītam un kvarcam ir krietni jāpiepūlas, lai virsma tiktu saskrāpēta un straujas temperatūras maiņas, piemēram, tikko no krāsns izņemtas pannas granītu un kvarcu sabojāt nevar. Izvēloties virsmu palūdziet nelielu paraudziņu un paeksperimentējat- paskrāpējat virsmu ar kādu asu priekšmetu un saprotiet, cik vienkārši vai grūti ir saskrāpēt virsmu.

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam pasaulē precīzāko virsmu digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos, netiek izmantoti kartona šabloni.

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

Latvijā pārstāvam Baltija un Skandināvijā lielāko akmens apstrādes uzņēmumu Nerostein AS. Vairāk ka 4000m2 lielā platībā galda virsmu izgatavošanai tiek izmantotas 11CNC , 2 waterjet un 3 malu apstrādes iekārtas, kas ļauj kvalitatīvi un ātros termiņos izpildīt jebkuru Jūsu pasūtījumu.

Pašlaik nedēļā tiek izgatavotas ~ 250 galda virsmas. 

Montāža

Ar katru dienu kļūstam arvien zinošāki un pieredzējušāki, lai sniegtu Jums labāko rezultātu.