Maja_2015 (17)No 12-15. martam norisinājās Baltijas valstīs lielākā būvniecības izstāde, kurā piedalījāmies arī mēs, Akmens Dizains. Akmens Dizains stendā bija apskatāmas dažādu dabīgo slānekļu flīzes, kā arī ķieģeļflīzes. Kā arī stendā varēja aplūkot ekskluzīvu akmens dekoru- mozaīku. No dažādiem marmoriem veidota mozaīka, kas piesaistīja katra garāmgājēja uzmanību. Parasti gan šādus akmens dekorus liek uz grīdas, lai izstādes apmeklētāji labāk varētu aplūkot mozaīka bija aplūkojama pie sienas. Kā arī Akmens Dizaina stendā varēja aplūkot granīta Oscuro mist satinētu virsmu, kas bija 100mm bieza.

 

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam pasaulē precīzāko virsmu digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos, netiek izmantoti kartona šabloni.

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

No vietējiem ražotājiem atšķiramies ar to, ka rasējumi tiek sagatavoti StonePro specializētā programmā un elektroniski sūtīti uz rūpnīcu. Virsmas tiek ražotas ārpus Latvijas vienā no vadošajām Eiropas rūpnīcām. Rezultāts ir atšķirīga precizitāte un apstrādes kvalitāte, plašs materiālu sortiments un ātri termiņi

Montāža

Ar katru dienu kļūstam arvien zinošāki un pieredzējušāki, lai sniegtu Jums labāko rezultātu.