Maja_2015 (17)No 12-15. martam norisinājās Baltijas valstīs lielākā būvniecības izstāde, kurā piedalījāmies arī mēs, Akmens Dizains. Akmens Dizains stendā bija apskatāmas dažādu dabīgo slānekļu flīzes, kā arī ķieģeļflīzes. Kā arī stendā varēja aplūkot ekskluzīvu akmens dekoru- mozaīku. No dažādiem marmoriem veidota mozaīka, kas piesaistīja katra garāmgājēja uzmanību. Parasti gan šādus akmens dekorus liek uz grīdas, lai izstādes apmeklētāji labāk varētu aplūkot mozaīka bija aplūkojama pie sienas. Kā arī Akmens Dizaina stendā varēja aplūkot granīta Oscuro mist satinētu virsmu, kas bija 100mm bieza.

 

Kāpēc izvēlēties mūs:

Lai radītu izcilu produktu tam jābūt iespējami ideālam katrā posmā: mērīšana-materiāls-ražošana-montāža.

Mērīšana

Izmantojam pasaulē precīzāko virsmu digitālo skaneri-mērierīci, kas novērš kļūdu iespējamību izmēros, leņķos un sienu nelīdzenumos, netiek izmantoti kartona šabloni.

Materiāls

Strādājam ar vadošajiem dabīgo (granīts, marmors) un tehnisko materiālu (kvarcs, keramika – Silestone, Technistone, Dekton, Neoltith) piegādātājiem, izmantojam tikai augstākās klases materiālus.

Ražošana

Latvijā pārstāvam Baltija un Skandināvijā lielāko akmens apstrādes uzņēmumu Nerostein AS. Vairāk ka 4000m2 lielā platībā galda virsmu izgatavošanai tiek izmantotas 11CNC , 2 waterjet un 3 malu apstrādes iekārtas, kas ļauj kvalitatīvi un ātros termiņos izpildīt jebkuru Jūsu pasūtījumu.

Pašlaik nedēļā tiek izgatavotas ~ 250 galda virsmas. 

Montāža

Ar katru dienu kļūstam arvien zinošāki un pieredzējušāki, lai sniegtu Jums labāko rezultātu.